10 důvodů proč jet s námi - Atábor

Tematické tábory

Každé dítě má různé koníčky a je škoda je nevyužít i na táborech, proto pořádáme tematické tábory, kde se děti mohou něco nového naučit, vyzkoušet a odvezou si spoustu zkušeností.

Vedoucí

Základ naší party je skutečně starý dvacet let. Jsme tak dokonale zaběhnutý stroj. Ale přibíráme další vedoucí a ty si velmi pečlivě vybíráme. Musí projít pohovorem, několikadenním školením, praktickými zkouškami práce s dětmi i testy. Mezi našimi vedoucími jsou převážně studenti pedagogické fakulty a táborový odrostenci.

Napínavý příběh s divadlem

Na našich táborech máme celotáborovou hru doprovázenou příběhem a divadelními představeními. Táborovým příběhem děti provázejí bohatě nakostýmované postavy, které hrají rodilí mluvčí a vedoucí. Celý program je tedy naplánován na dějovou linku, která zaujme malé i velké táborníky.

Zkušenosti

Tábory pořádáme více jak 20 let, proto máme veliké zkušenosti a dokážeme pořádat tábory té nejvyšší kvality.

Parta dětí

Děti se nám každoročně vracejí. Máme spoustu táborníků, kteří s námi jezdí odmala, jak dlouho to jde, až skoro do dospělosti, a pak třeba i jako praktikanti a vedoucí. Děti často zůstávají díky sociálním sítím v kontaktu i po táboře, a mohou se tak těšit, že se za rok zase potkají.

Bezpečnost

Dbáme na bezpečí dětí, které s námi na tábor jedou. Na táboře jsou s námi kvalifikovaní zdravotníci, kteří působí jako lékaři, takže o bezpečí dětí je skvěle postaráno.

Pro všechny děti

Věděli jste, že s námi mohou jet děti od 6 až do 17 let? Chceme, aby měly skvělé prázdniny i starší děti, proto pro ně máme přizpůsobený program i speciálně vyškolené vedoucí pro starší věkovou kategorii.

Vlastní rekreační středisko

Naše tábory se konají v rekreačním středisku Sobeňák, uprostřed krásné přírody na hranici CHKO Brdy. Sobeňák patří našemu táboru, je nově zrekonstruovaný, proto není problém udržet vysokou kvalitu ubytování a stravování.

Program

Na našem táboře máme nabitý program, kde se děti nemají šanci nudit! Je připraven tak, aby se přizpůsobil všem dětem a každý jedinec v něm našel své místo.

Zážitky

Děti vzpomínají na tábor celý rok a těší se na další léto, aby mohly znovu jet. Budeme moc rádi, když se k nám noví táborníci připojí a stanou se součástí naší táborové rodiny!

Dětský tábor