Adrenalinový tábor - Atábor

Letní adrenalinový
tábor
Zkušení lektoři Rozjeď to v létě!
Chceš začít posouvat své hranice a zažít veliké dobrodružství na adrenalinovém táboře? Rád trávíš čas venku, v  lese nebo vymýšlíš, jak by se dalo přežít bez veškerých věcí? Tak pojeď s          námi na adrenalinový tábor, kde poznáš nové kamarády, se kterými budete společně překonávat různé situace a úkoly! Na adrenalinovém táboře zažiješ věci, které bys normálně nezažil a nuda to rozhodně nebude!  
Adrenalinové hry a připravené úkoly jsou zábava, ale hlavní je BEZPEČNOST, proto máme zdravotníky, kteří působí jako lékaři, takže o bezpečí dětí je dobře postaráno! 

Místo

Rekreační středisko Sobeňák, Rožmitál pod Třemšínem

Věk dětí

10 – 17

Odjezd

Praha, Příbram nebo na místo

Kapacita tábora

40 dětí

Turnusy

25. 7. – 6. 8. 2021 (12 dnů)

Cena

6 850 Kč

Slevy

Za sourozence / kamaráda - 500 KčZa účast na více turnusech během léta - 750 Kč

Bezlepková strava

Jednorázový příplatek 300 Kč

Pojištění

Pojištění storno poplatku a úrazové pojištění 190 Kč

Adrenalinový tábor je připraven pro všechny děti od 10 do 17 let. Může s  námi jet dítě, které prostě jen rádo tráví čas v  lese, nebo zkušenější zálesák, který už nějaké zkušenosti má. Program máme uzpůsobený tak, aby se v  něm našel každý.  

Jaký je program?
Veškerý program na táboře je vedený kvalifikovanými vedoucími v oboru. Náš tábor určitě není žádná vojenská škola! Vedoucí adrenalinového tábora jsou vášniví cestovatelé a mají mnoho zkušeností s  dobrodružstvím v přírodě, které chtějí předat dětem.   

Pro koho je tábor vhodný? 
Náš tábor je vhodný pro všechny děti od 10 do 17 let. Počítejte ale s  každodenním chozením, adrenalinem, navozením různých situací, které musí děti společně vyřešit, pomoci kamarádovi a zvládnout všechny nástrahy, které si pro ně může příroda připravit.  

Bude to děti bavit?
Celý program je připraven tak, aby to zvládli i mladší děti, ale aby byl kvalitní i pro starší. Děti si budou muset pomáhat, mladší budou potřebovat pomoc starších, ale starší nemohou zvládnou vše, jako menší děti. Zkrátka, pro nikoho to nebude nuda! Čekají nás i klasické táborové hry v  lese, na hřišti, takže o pestrý program a zábavu je opravdu dobře postaráno. Tábor má i svou celotáborovou hru a veškeré hry jsou zasazeny do příběhu. Na našem táboře hrajeme divadlo, aby se děti lépe do příběhu vžily a prožívaly celotáborovku s  námi. 

Propojením všech našich zkušeností s  přežitím v přírodě, s  tábory a s dětmi dokážeme pořádat tábor nejvyšší kvality. 

Ani chvíle nudy

Na našem táboře se děti opravdu nudit nebudou. Nedáváme dětem zbytečný prostor pro to, aby se zabavily samy, nebo aby se jim mohlo stýskat. Mají celý den nabitý hrami, aktivitami a dobrodružstvím, na které budou vzpomínat do dalšího léta. Dětem připravujeme zajímavý program na čerstvém vzduchu a uprostřed přírody, kde se vyřádí, večer je čeká další program ve formě přežití v lese, diskotéky nebo sportování a po večerce si jdou příjemně unaveni lehnout a těší se na další dny.
Garance zábavy

Ráno
Po budíčku čeká děti ranní rozcvička, ale ne ledajaká. Je ve formě her a honiček, aby děti rozehřály svá těla a byly připravené na celý den. Po vydatné snídani si musí stihnout uklidit své věci, protože body za uklizené chatičky sbírají do výhry v  celotáborové hře.  

Večer
Po večeři se děti mohou setkat s  postavami z  příběhu. Na našem táboře se hrají divadelní scénky, aby se děti dostaly do příběhu s  námi. Děti mohou během her ovlivňovat zvraty v  příběhu. Po scénce zbývá čas do večerky. Ani v  tuto chvíli děti nemají čas na nudu a s  oddílovými vedoucími mají další připravený program, nebo si mohou dobrovolně zvolit volnočasovou aktivitu.  

Dopoledne
Dopoledne je plné nových dobrodružství v  lese a adrenalinových sportů. Děti si vyzkouší spoustu technik přežití v  přírodě, zkusí vyrobit základní potřeby pro přežití bez materiálu a techniky. Celý program je s  jejich vedoucím, který na ně dává pozor.  

Odpoledne
Náplní celého odpoledne je celotáborová hra a příběh. Děti postupně rozplétají další a další nitky z táborové zápletky. K tomu jim pomáhají kostýmované postavy, se kterými musí děti komunikovat. Potkávají je v nejrůznějších situacích během celého dne, odpoledne je pak postavy z  příběhu provádějí hrou. Adrenalinové hry pečlivě tříbíme již spoustu let, takže se nestane, že by děti jen tak běhaly po louce. Většinu našich her jsme hráli jako děti a od té doby se je snažíme stále zlepšovat. 

---

Rekreační středisko Sobeňák

Rekreační středisko u Sobenského rybníka se nachází v srdci Brd na hranici CHKO Brdy v blízkosti Rožmitálu pod Třemšínem. Areál je umístěn v lese na prosluněné louce obklopené stromy, potůčkem a rybníkem. Disponuje obrovskou loukou, domky pro mladší děti, chatky pro starší. Kapacita 180 lidí. Rybník i bazén.
Stránky areálu
Nádherné prostředí

Spousta dalších aktivit

Bojovky

Na žádném táboře nemohou chybět ani bojovky, táborák a diskotéka. Samozřejmě nejsme výjimka. Bojovky rozlišujeme podle věku, takže menší se sice vypraví do lesa, ale rozhodně jim nehrozí strašení, které se naopak těm starším asi nevyhne.

Diskotéka

Diskotéky stihneme většinou dvě, v posledních letech stačí, když dáme dětem k dispozici dobrou aparaturu, písničky si dovedou namixovat samy. Nejdříve hrajeme pro menší, pak když jdou spát, mohou starší hrát hlavně pro sebe.

Sportovní vybavení

Areál je obrovský, všechny sporty, co můžeme dělat, se sem ani nevejdou. Vybavení máme od softballu po švihadla, lodičky na rybník nebo třeba matrace na jógu.

Celodeňák

Jednou za tábor se vydáváme na celodenní výlet někam do Brd. V blízkém okolí je opravdu krásná příroda, takže je stále co objevovat. Trasa pro mladší je kratší, starší ujdou o něco více.

Deskové hry

Když už má někdo přírody, her venku a běhání dost, k dispozici je spousta deskových her, u kterých někteří rádi tráví večery.

Táborák

Přestože už není tak populární jako před léty, buřty si vždycky opečem a kytaru také stále vozíme. Rok od roku se to liší, ale my si u táboráku zpíváme rádi 🙂

Výtvarka

Výtvarně se vyřádí každý kdo chce. Na tábor vozíme nejrůznější výtvarné vybavení, takže každý výtvarník zkusí i něco nového.

Kiosek

V táboře máme vlastní obchůdek, kde si děti během poledního klidu mohou koupit sladkosti, limonády a jiné dobroty.
03
Dub

Vybíráš si tábor sám(a)?

Vybíráš si tábor sám(a)?Pokud nevíš, jaký tábor je ten pravý, tak si přečti, proč jet zrovna s námi!Zážitky na celý život!Z našeho tábora odjíždí všichni nadšeni. Podívej se na náš Facebook, nebo nám napiš a my ti dáme kontakt na nějakého táborníka. S ním si můžeš psát a zjistit, jaké to u nás je. Většina dětí s námi jezdí každý…
03
Dub

Poprvé na tábor?

Posíláte své dítě poprvé na tábor?Pro ty úplně nejmenší táborníky máme uzpůsobený program, kterému říkáme PRVNÍ TÁBOR. Ale i větší děti mohou jet na tábor poprvé a samozřejmě, že pamatujeme i na ně 🙂 Zde najdete nejčastější otázky rodičů k tomuto tématu a k nim i odpovědi od našich vedoucích. Co když jede moje dítě na tábor, kde nikoho nezná?…
03
Dub

10 důvodů proč jet s námi

Tematické tábory Každé dítě má různé koníčky a je škoda je nevyužít i na táborech, proto pořádáme tematické tábory, kde se děti mohou něco nového naučit, vyzkoušet a odvezou si spoustu zkušeností. Vedoucí Základ naší party je skutečně starý dvacet let. Jsme tak dokonale zaběhnutý stroj. Ale přibíráme další vedoucí a ty si velmi pečlivě vybíráme. Musí projít pohovorem, několikadenním…

Dětský tábor