O nás - Atábor

Slide
Jsme spolek lidí, kteří rádi a dlouhodobě pracují s dětmi, proto se snažíme pořádat ty nejlepší tábory a kurzy, kde se děti baví. Každý z nás má své vlastní rozsáhlé zkušenosti s prací s dětmi, máme za sebou desítky turnusů různých táborů, kterých jsme se účastnili jako děti, praktikanti, vedoucí nebo sportovní instruktoři a vyučující angličtiny.
Pořádáme dvanáctidenní tábory pro děti se zajímavým, skvěle zpracovaným příběhem (celotáborovkou). Děti prožijí spoustu nových zážitků a poznají nové kamarády. Na tábory s námi jezdí děti, které se každým rokem nadšeně vrací, což nám naznačuje, že naše tábory přispívají k příjemnému i užitečnému strávení léta.
A97ECF16-82C4-4D77-B20F-D20526F7F2CC

Naši vedoucí

Jsme sehraná parta a její členy si pečlivě vybíráme. Vedoucí a instruktory hledáme mezi studenty pedagogiky nebo lidmi se zkušenostmi s pořádáním volnočasových aktivit. Víme, jak děti zaujmout i jak si je získat přirozenou autoritou.
Petr
Hlavní vedoucí

Petr má táboření v krvi. Na svůj první letní tábor vyrazil dříve než do školky. V osmnácti letech se stal táborovým vedoucím a od té doby ho tento koníček nepustil. V osobním životě vede Petr IT firmu a poslední roky učí s manželkou tábořit i své dvě dcery.

Kristýna
Hlavní vedoucí

Kristýna jezdí na tábory od malička a nyní jezdí jako vedoucí na letní tábory a na zimní tábory jako instruktorka lyžování. Studuje Učitelství pro 1. stupeň ZŠ se specializací na tělesnou výchovu. Moc ji baví práce s dětmi, učí v domácím vzdělávání, doučuje spoustu dětí, pořádá tábory a pomáhá na školách v přírodě. Ve volném čase jezdí na inline bruslích, lyžuje, maluje a kreslí, hraje na klavír a ukulele, chodí po horách a ráda cestuje.

Šimon
Hlavní vedoucí

Jsem sporťák tělem i duší. Vystudoval jsem americkou univerzitu William Jewell College, na které jsem hrál i basketbal za univerzitní tým. Momentálně pracuju na Gymnáziu mezinárodních a veřejných vztahů Praha, kde vyučuji anglický jazyk a tělocvik. Mezi mé záliby patří potkávání nových lidí, sportování s dětmi, čtení zajímavých knih a cestování po světě.

Olda
Hlavní vedoucí

Olda jezdí na tábor od 10ti let, služebně je skoro nejstarší. Studoval v Irsku, většina jeho denní komunikace je v jeho práci v angličtině. Kromě jiného tvoří a spravuje tento web, fotky a videa.

Lukáš
Vedoucí IT vývojového týmu
Vašík
Programátor
Mája
Učitelka v MŠ
Ivča
Studentka
Tom
Manažer
Eva
Rukodělná umělkyně
Marek
Kriminalista
Kuba
Vedoucí
Lenka
Studentka
Lída
Studentka
Šárka
Kadeřnice
Michal
Student
Ája
Studentka
Péťa
Studentka
Vojta
Programátor
Eva
Studentka
Bára
Studentka
Majty
Student
Anička
Studentka
Berenika
Studentka
Kuba
Manažer v oblasti kultury
Míša
Markeťačka, lektorka
David
Student
Radek
Student
Dětský tábor