Services Archiv - Atábor

Na žádném táboře nemohou chybět ani bojovky, táborák a diskotéka. Samozřejmě nejsme vyjímka. Bojovky rozlišujeme podle věku, takže menší se sice vypraví do lesa, ale rozhodně jim nehrozí strašení, které se naopak těm starším asi nevyhne..

Diskotéky stihneme většinou dvě, v posledních letech stačí když dáme dětem k dospozici dobrou aparaturu, písničky si dovedou namixovat samy. Nejdříve hrajeme pro menší, pak když jdou spát, mouhou starší hrát hlavně pro sebe.

Když už má někdo přírody, her venku a běhání dost, k dispozici je spousta deskových her u kterých někteří rádi tráví večery.

Přestože už není tak populární jako před léty, buřty si vždycky opečem a kytaru také stále vozíme. Rok od roku se to liší, ale my si u táboráku zpíváme rádi 🙂

V táboře máme vlastní obchůdek Mlskoň, kde si děti během poledního klidu mohou koupit sladkosti, zmrzlinu, limonády a jiné dobroty.

Jednou za tábor se vydáváme na celodenní výlet někam do Třemšínských lesů. V blízkém okolí je opravdu krásná příroda, takže je stále co objevovat. Trasa pro mladší je kratší, starší ujdou o něco více.

There are more than 15 different places to relax in the camp!

Enjoy the Basketball at our campground with professionals!

The experience can last from 45 seconds …to several minutes.

To access it, hike above the caves trails up to the top of the escarpment.