Taneční tábor - Atábor

Letní taneční
tábor
Zkušení lektoři Rozjeď to v létě!
Patří mezi tvé koníčky tanec? Žádná hudba tě nenechá jen tak, ale začneš tančit? Tak pojeď s námi na taneční tábor! Pokud se chceš stát tanečníkem nebo tančíš jen pro zábavu, náš tábor ti dá spoustu zkušeností, zážitků a NUDIT se tu opravdu nebudeš!
Místo Rekreační středisko Sobeňák, Rožmitál pod Třemšínem
Věk dětí 7 – 15
Odjezd Praha, Příbram nebo na místo
Kapacita tábora 40 dětí
Turnusy a ceny 13. – 25. 7. 2021 (12 dnů) – cena 6 850 Kč
6. 8. – 18. 8. 2021 (12 dnů) – cena 6 850 Kč
Přihláška

Taneční tábor je připraven pro všechny děti od 7 do 15 let. Může s námi jet dítě, které jen baví tanec, ale i dítě, které chodí na taneční hodiny a už má zkušenost s tanečním vystoupením. Program máme uzpůsobený tak, aby se v něm našel každý.

Jaký je program?
Veškerý program na táboře je vedený kvalifikovanými vedoucími v oboru. I když náš tábor není taneční škola, tak vedoucí jsou učitelé v ZUŠ, studenti tanečních škol i profesionální tanečníci.

Pro koho je tábor vhodný?
Náš tábor je vhodný pro všechny děti od 7 do 15 let. Nemusíte se bát, že by k nám Vaše dítě nezapadlo. Náš tábor je uzpůsobený všem věkovým kategoriím a vítáme úplné začátečníky i zkušenější tanečníky.

Bude to děti bavit?
Tematický tábor není jako výuka v taneční škole, je to hlavně zábava rozšířená o záliby dětí. Veškeré aktivity jsou plánované tak, aby děti bavily a na táboře nebyla žádná nuda! Celý den se nevěnujeme jen tanci, pohybu a dalším činnostem, ale hrajeme hry i v lese jako na klasickém táboře, takže o pestrou zábavu je dobře postaráno. Tábor má i svou celotáborovou hru a veškeré hry jsou zasazeny do příběhu. Na našem táboře hrajeme divadlo, aby se děti lépe do příběhu vžily a prožívaly celotáborovku s námi.

Propojením všech našich zkušeností s tancem, tábory a s dětmi, dokážeme pořádat tábor nejvyšší kvality.

Ani chvíle nudy

Na našem táboře se děti opravdu nudit nebudou. Nedáváme dětem zbytečný prostor pro to, aby se zabavily samy, nebo aby se jim mohlo stýskat. Mají celý den nabitý hrami, aktivitami a dobrodružstvím, na které budou vzpomínat do dalšího léta. Dětem připravujeme zajímavý program na čerstvém vzduchu a uprostřed přírody, kde se vyřádí, večer je čeká další program ve formě diskotéky, vlastního vystoupení nebo sportování a po večerce si jdou příjemně unaveni lehnout a těší se na další dny.
Garance zábavy

Ráno
Po budíčku čeká děti ranní rozcvička, ale ne ledajaká. Je ve formě her a honiček, aby děti rozehřály svá těla a byly připravené na celý den. Po vydatné snídani si musí stihnout uklidit své věci, protože body za uklizené pokojíčky sbírají do výhry v celotáborové hře.

Večer
Po večeři se děti mohou setkat s postavami z příběhu. Na našem táboře hrají divadelní scénky i vedoucí. A aby se děti dostaly do příběhu s námi, mohou během her ovlivňovat zvraty v příběhu. Po scénce zbývá čas do večerky. Ani v tuto chvíli děti nemají čas na nudu a s oddílovými vedoucími mají další připravený program, nebo si mohou dobrovolně zvolit volnočasovou aktivitu.

Dopoledne
Dopoledne je plné nových aktivit a her, které děti plní ve svých oddílech s kamarády a vedoucím, který se o ně stará po celou dobu tábora. Mohou využívat vnitřní prostory tábora, nebo vyrazit na hřiště či do lesa.

Odpoledne
Náplní celého odpoledne je celotáborová hra a příběh. Děti postupně rozplétají další a další nitky z táborové zápletky. K tomu jim pomáhají kostýmované postavy, se kterými musí děti komunikovat. Potkávají jí je v nejrůznějších situacích během celého dne, odpoledne je pak postavy z příběhu provádějí hrou. Hry pečlivě tříbíme již spoustu let, takže se nestane, že by děti jen tak běhaly po louce. Většinu našich her jsme hráli jako děti a od té doby se je snažíme stále zlepšovat.

---

Rekreační středisko Sobeňák

Rekreační středisko u Sobenského rybníka se nachází v srdci Brd na hranici CHKO Brdy v blízkosti Rožmitálu pod Třemšínem. Areál je umístěn v lese na prosluněné louce obklopené stromy, potůčkem a rybníkem. Disponuje obrovskou loukou, domky pro mladší děti, chatky pro starší. Kapacita 180 lidí. Rybník i bazén.
Stránky areálu
Nádherné prostředí

Spousta dalších aktivit

Bojovky

Na žádném táboře nemohou chybět ani bojovky, táborák a diskotéka. Samozřejmě nejsme vyjímka. Bojovky rozlišujeme podle věku, takže menší se sice vypraví do lesa, ale rozhodně jim nehrozí strašení, které se naopak těm starším asi nevyhne..

Diskotéka

Diskotéky stihneme většinou dvě, v posledních letech stačí když dáme dětem k dospozici dobrou aparaturu, písničky si dovedou namixovat samy. Nejdříve hrajeme pro menší, pak když jdou spát, mouhou starší hrát hlavně pro sebe.

Deskové hry

Když už má někdo přírody, her venku a běhání dost, k dispozici je spousta deskových her, u kterých někteří rádi tráví večery.

Táborák

Přestože už není tak populární jako před léty, buřty si vždycky opečem a kytaru také stále vozíme. Rok od roku se to liší, ale my si u táboráku zpíváme rádi 🙂

Kiosek

V táboře máme vlastní obchůdek, kde si děti během poledního klidu mohou koupit sladkosti, zmrzlinu, limonády a jiné dobroty.

Celodeňák

Jednou za tábor se vydáváme na celodenní výlet někam do Brd. V blízkém okolí je opravdu krásná příroda, takže je stále co objevovat. Trasa pro mladší je kratší, starší ujdou o něco více.

Výtvarka

Výtvarně se vyřádí každý kdo chce. Na tábor vozíme nejrůznější výtvarné vybavení, takže každý výtvarník zkusí i něco nového.

Sportovní vybavení

Areál je obrovský, všechny sporty, co můžeme dělat se sem ani nevejdou. Vybavení máme od softballu, po švihadla, lodičky na rybník nebo třeba matrace na jógu.
03
Dub

Vybíráš si tábor sám(a)?

Jestli nevíš, jaký tábor je ten pravý, tak si přečti, proč jet zrovna s námi! Zážitky na celý život! Z našeho tábora odjíždí všichni nadšeni. Podívej se na náš Facebook, nebo nám napiš a my ti dáme kontakt na nějakého táborníka. S ním si můžeš psát a zjistit, jaké to u nás je. Většina dětí s námi jezdí každý rok, dorostou do…

03
Dub

Poprvé na tábor?

Posíláte své dítě poprvé na tábor? Pro nejmenší táborníky máme přímo PRVNÍ TÁBOR, který je uzpůsobený pro nejmenší. Ale i větší děti mohou jet na tábor poprvé. Máme tady nejčastější otázky rodičů a odpovědi od našich vedoucích. Co když jede moje dítě na tábor, kde nikoho nezná? Nebojte, všechny děti jsou na začátku trochu nervózní a stydliví, ale my, vedoucí, se…

03
Dub

10 důvodů proč jet s námi

Tematické tábory Každé dítě má různé koníčky a je škoda je nevyužít i na táborech, proto pořádáme tematické tábory, kde se děti mohou něco nového naučit, vyzkoušet a odvezou si spoustu zkušeností. Vedoucí Základ naší party je skutečně starý dvacet let. Jsme tak dokonale zaběhnutý stroj. Ale přibíráme další vedoucí a ty si velmi pečlivě vybíráme. Musí projít pohovorem, několikadenním…