Vybíráš si tábor sám(a)? - Atábor

Jestli nevíš, jaký tábor je ten pravý, tak si přečti, proč jet zrovna s námi!

 1. Zážitky na celý život!
  Z našeho tábora odjíždí všichni nadšeni. Podívej se na náš Facebook, nebo nám napiš a my ti dáme kontakt na nějakého táborníka. S ním si můžeš psát a zjistit, jaké to u nás je. Většina dětí s námi jezdí každý rok, dorostou do praktikantů a stanou se z nich ti nejlepší vedoucí!
 2. Odpočinek od rodičů!
  V létě bys měl něco zažít! Ano, dovolená je super, ale tábor s kámošema? To je jinej level! Spousta zábavy, skvělých bojovek a nekonečno srandy zažiješ jenom na táboře. A my k tomu máme uzpůsobený program i vedoucí, kteří mají pro všechny věkové kategorie uzpůsobený program a hry!
 3. Vystup ze své komfortní zóny!
  Tábor je v krásné lokalitě CHKO Brdy, kde využíváme lesa a přírody k hraní her a k zábavným aktivitám. I když máme vedle areálu rybník, koupat se v něm nemusíš a můžeš využít čistého bazénu. Starší táborníci spí v chatičkách, takže zažiješ něco nového než během roku ve škole!
 4. Nové zkušenosti!
  S našim táborem můžeš jet na tematické tábory! Můžeš si vybrat podle toho, co tě nejvíc baví. Pořádáme literární tábory, výtvarné, hudební, divadelní, dokonce i adrenalinové tábory! Jestli máš rád angličtinu, tak si nenech ujít anglický tábor! Pro mladší kamarády pořádáme speciálně i první tábor. Tanec či fotografie u nás také nechybí.
 5. Příběh, hra, zábava!
  U nás to není jako ve škole! Hrajeme tady celotáborovou hru, nechybí divadelní scénky od vedoucích a zábava s nimi! Tábory děláme 20 let a za tu dobu máme vybroušené všechny hry, příběhy a aktivity snad k dokonalosti.
 6. Skvělý vztah s vedoucími!
  Naši vedoucí doprovází během tábora, jsou to hlavně kamarádi dětí. Pravidla musí fungovat, ale pevný kamarádský vztah také! Naši vedoucí tě budou vést a motivovat ke skvělým věcem, které musíš zažít!